Witamy

w Willi Alexander

Program lojalnościowy

Specjalne korzyści dla ciebie

Witaj na stronie programu lojalnościowego dla Naszych Gości

Serdecznie zachęcamy do spędzania wolnego czasu w Naszej Willi również poza sezonem, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa bardzo ciekawą propozycję programu lojalnościowego. Pozostając z Nami przez cały rok, skorzystacie Państwo nie tylko odpoczynkiem w luksusowym miejscu, ale również bardzo korzystnymi zniżkami.

Basen

Program rusza już 1 września 2017 r., jednak każdy z Państwa przebywający w Naszej Willi w okresie wakacyjnym, otrzyma Kupon wraz z trzema pieczątkami w ostatnim dniu pobytu.

Uczestnicząc w Programie, zbierają Państwo pieczątki do Kuponu rabatowego, w ilości odpowiedniej do wybranego pakietu promocyjnego. Po uzbieraniu 10 pieczątek, otrzymujecie w prezencie 50% rabatu na cały 7 dniowy, kolejny pobyt.

„Pobyty” ponad 10 pieczątek przechodzą na kolejny nowy KUPON. Dlatego w momencie kiedy np., do końca kuponu pozostaje 1 wolna pieczątka, a przysługuje Tobie 2 lub 3 kolejne , to w recepcji dostaniesz Nowy Kupon do którego otrzymasz pozostałe pieczątki.

Zapytaj o Kupon w recepcji.

Przeczytaj również Regulamin Promocji

Pakiety promocyjne w ramach Programu:

  • 2+1 - Zamów 3 dni pobytu a na trzeci dzień otrzymasz 35% rabatu
  • 4+1 - Zamów 5 dni pobytu a na piąty dzień otrzymasz 70% rabatu
  • 6+1 - Zamów 7 dni pobytu a siódmy dzień otrzymasz Gratis

Punktowanie Pakietów Promocyjnych „P”

  • Pakiet I - 1 pieczątka „P”
  • Pakiet II – 2 pieczątki „P”
  • Pakiet III – 3 pieczątki „P”

Informacje zamieszczone w naszym serwisie www (?) nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie informacje były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Udogodnienia

22 pokoje

Niedaleko plaży

Restauracja

SPA z pełnym zakresem

Basen kryty

Parking

Prywatna łazienka

Ogród

Teren piknikowy

Grill

Bezpłatne śniadanie

Wi-Fi